SANAL GASTE

Sahte meyve suyunu anlama yöntemi

26-01-2016 13:19İçtiğiniz meyve suyunun gerçek olup olmadığını bir peçete yardımıyla iki dakika içinde anlayabilirsiniz.

Sahte meyve suları insan sağlığını tehdit ediyor. Bu konuda ne yapacağını bilemeyen vatandaşlara evde çok rahat uygulayabilecekleri bir yöntem gösterildi. Meyve suyunun içine konulan bir peçete yardımıyla meyve suyunun sahte olup olmadığını 2 dakika içinde anlayabilirsiniz.

PEÇETE BOYAYI EMİYOR

Videonun sonunda meyve suyu olarak satılan içecekteki bütün boyanın peçete tarafından emilmesi ve geriye sadece renksiz bir sıvının kalması meyve suyunun sahte olduğunu ortaya koydu.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Etiketler : Sahte - meyve - suyunu - anlama - yöntemi -
loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181

kredi kartı ile fatura ödeme fatura öde kredi kartı ile avea fatura ödeme avea fatura ödeme Turkcell fatura ödeme kredi kartı ile Vodafone fatura ödeme Vodafone fatura ödeme TTNET fatura ödeme Vodafone borç ödeme kredi kartı ile turkcell fatura ödeme
kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme avea fatura ödeme kredi kartı ile avea fatura ödeme kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme - gediz fatura ödeme instagram takipçi satın al