SANAL GASTE

Sony PlayStation VR çıkış tarihi... Sony PlayStation VR fiyatı

16-03-2016 13:46Sony PlayStation VR çıkış tarihi ne zaman? Sony PlayStation VR kaç para? Sony PlayStation VR fiyatı...

Sony PlayStation VR çıkış tarihi ne zaman? Sony PlayStation VR kaç para? Sony PlayStation VR ne zaman ve ne kadara satışta olacak?

Sony son konsolu olan PlayStation VR’nin fiyatını 399 dolar olarak belirledi ve çıkış tarihini 2016 Ekim olarak duyurdu.

Sony firması şu sıralar California’da düzenlenmekte olan Game Conferece fuarında tüm detayları paylaştı. Eğer siz de PlayStation 4 kullanıcısı iseniz fiyat sizlere epey ucuz gelmiş olabilir. Çünkü PlayStation VR için elinizde sadece PlayStation 4 olması yeterlidir.

Fakat PlayStation VR’ın da bazı küçük hayal kırıklıkları da yok değil. Başlangıç seviyesi PSVR 399 dolar olacak fakat bu pakette PSV için gerekli olan PS Moves kontrolcüler ve PS Camera bulunmuyor. Sony bunun açıklamasını ise birçok PlayStation sahibinin zaten Move ve PS Camera sahibi olmasına dayandırıyor. Uzun zamandır satışta olan konsollar için aslında mantıklı bir açıklama bu. Ayrıca ilk defa satın alacaklar için de içerisinde PS Moves ve PS Camera olan paketler satılacak. Ancak Sony bu paketler hakkında bir açıklama yapmadı.

Ayrıca PlayStation VR daha önceden duyduğumuz teknik özelliklerin doğru olduğunu kanıtladı. Üzerinde 5.7 inç büyüklüğünde OLED ekran bulunacak. 120 fps destekleyecek sistemin 1920 x RGB x 1080 çözünürlüğü bulunuyor. Bu da demek oluyor ki her piksel tam RGB renklerine sahip olacak. Ayrıca açıklamaya göre ekim ayı ile yıl sonu arasında 50 VR destekli oyun piyasaya çıkacak ve Star Wars: Battlefront, PlayStation VR için exclusive oyun olacak.
 

SANALGASTE.COM - ÖZEL İÇERİK

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181