SANAL GASTE

WhatsApp'a yeni özellik! Yazı stili değiştirme...

18-03-2016 11:34WhatsApp'ın yeni özelliği ne? WhatsApp'ın yazı stilini değiştiren güncellemesi nasıl çalışır? WhatsApp'ta yazı stili nasıl değiştirilir? WhatsApp'tan yeni yazı güncellemesi...

WhatsApp'ın yeni özelliği ne? WhatsApp'tan yazı stilini değiştiren güncelleme nasıl? WhatsApp'ta yazı stili nasıl değiştirilir? WhatsApp'tan yeni yazı güncellemesi özelliği...

Popüler uygulama WhatsApp, her geçen gün kendine yeni bir özellik katmaya devam ediyor. Gündelik yaşamın da bir vazgeçilmezi haline gelen WhatsApp, kullanıcılarına yeni bir özellik sunmaya hazırlanıyor.

Webmasto kaynaklı habere göre ilk kez Android Police tarafından görüntüleri su yüzüne çıkan yeni özellikle birlikte, WhatsApp kullanıcıları mesajlaşma konusunda yeni bir inisiyatif hakkına sahip olacak.

Güncellemesi gerçekleştirilecek özellik sayesinde mesajlaşırken istediğiniz kelimeleri KALIN ya da İTALİK  biçimde gönderebilme seçeneğine sahip olacaksınız.

PEKİ BUNU NASIL YAPACAĞIZ?

Aslında bu sorunun yanıtı oldukça basit. Şu anda testleri yeni sürdürülen özellik şöyle uygulamaya geçiriliyor;

1- Kalın biçimde yazmak için: Yazacağımız kelimenin başına ve sonuna yıldız * koymak yeterli. Örneğin; *Nasılsın?* - NASILSIN?

2- İtalik biçimde yazmak için: Yazacağımız kelimenin başına ve sonuna alt çizgi koymak yeterli. Örneğin; _Nasılsın?_ - NASILSIN?

Bu özellik sayesinde WhatsApp'ta bildirim mesaj kutusunda da ufak bir değişiklik yaşanmış oluyor. Mesajı gönderen kişinin ismi de yukarda da görüldüğü üzere kalınlaşmış şekilde ekrana yansıyor.

WhatsApp’ın 2.12.535 (Android) sürümü ile kullanıma başlanacak olan özelliğin tarihi konusunda ise henüz bir netlik yok.

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181