SANAL GASTE

Engin Altan Diriliş dizisinden ayrılıyor mu?

08-06-2016 12:14Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılıyor mu? Engin Altan Düzyatan diziden neden ayrılıyor? Reyting rekorları kıran TRT 1 dizisinin vazgeçilmesi haline gelen Dirilliş Ertuğrul'da ayrılık iddiaları gündeme bomba gibi düştü

Engin Altan Düzyatan Diriliş  Ertuğrul dizisinden ayrılıyor mu? Engin Altan Düzyatan diziden neden ayrılıyor? Reyting rekorları kıran TRT 1 dizisinin vazgeçilmesi haline gelen Dirilliş Ertuğrul'da ayrılık iddiaları gündeme  bomba gibi düştü

TRT1 ekranlarının fenomen dizisi olan Diriliş Ertuğrul başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan diziden ayrılıyor iddiaları ortaya atıldı. Yeni sezonda başrol oyuncusu olan Engin Altan Düzyatan kadroda yer almayacak. 

YENİ FİLM TANITIMI

Engin Altan Düzyatan'ın yeni filmi 'Ve Panayır Köyden Gider' tanıtımı Kanyon'da yerini aldı. Filmin yönetmenliğini Mete Sözer üstlendi. Engin Altan Düzyatan, Cem Davran, İlyas Salman, Açelya Devrim Yılhan ve Meral Çetinkaya gibi oyuncular'da filmde yer alıyor.

DİRİLİŞ ÖNÜMÜZDEKİ SEZON SONA ERECEK

Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinde başrol oynayan Engin Altan Düzyatan önümüzdeki sezonda dizide olmayacak. Düzyatan'a verilen rol'ün sona ermesiyle birlikte ekipteki çalışanlarla arasına mesafeyi koyduğu iddia ediliyor. 

Diriliş Ertuğrul 61. sezon finali bölümü ile bu akşam TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

61. Bölüm özeti ise şöyle;

Diriliş Ertuğrul (Engin Altan Düzyatan), yaşanan hengâmede yaralanan ağabeysini obaya getirmiştir. Sungur Tekin’in yaralanması tansiyonları daha da yükseltir. Gündoğdu, bütün olanlardan Ertuğrul’u sorumlu tutar. Tüm yaşananlara, kendilerini dinlemeyen Ertuğrul’un nedeni olduğunu söyler. İki kardeş birbirine girer. Bu sert tartışmanın üstüne Hayme’nin gelmesi olayı daha da büyütür. Sungur Tekin’in yaralandığını öğrenen Hayme adeta yıkılır. Bu durum bütün iplerin kopmasına neden olur.

Süleyman Şah’ın evlatları arasında yaşananlar, artık durdurulamaz bir hale gelmiştir. Gündoğdu, annesine rest çekerek beylik seçimi için toyu toplamasını ister. Hayme, oğlunun bu isteğini kabul eder. Gündoğdu, Kayılar’a Bey seçilerek hem Diriliş Ertuğrul’u durduracağını hem de obasını bütün tehlikelerden kurtaracağını planlar. Ancak, Ertuğrul’da Kayılar’a bey olmak için aday olmuştur. Her iki kardeş de sıkı bir seçim çalışması yaparlar. Toyda yapılan seçimle Gündoğdu Kayılar’ın yeni beyi seçilir. Bu yaşananların üzerine Ertuğrul artık birlikte yaşamalarının mümkün olmadığını söyler. Ertuğrul kendisine inananlarla birlikte Bizans sınırına göç edeceğini açıklayarak toydan ayrılır. Hayme’nin bütün çabalarına rağmen Ertuğrul bu kararından dönmez. Ayrılık için çalışmalar başlamıştır. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 61. BÖLÜM FRAGMANI TIKLA- İZLE

Sanalgaste.com NİMET GÜNGÖR

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181