SANAL GASTE

Murat Boz'un yeni aşkı Yasemin Allen

09-06-2016 15:54Murat Boz Yasemin Allen ve İram Sak bir arada. Murat Boz ve Yasemin Allen hangi filme rol alacak? Son zamanlarda adı Aslı Enver ile sıkça anılan Murat Boz yeni film çekimleri için kolları sıvadı.

Murat Boz Yasemin Allen ve İram Sak bir arada. Murat Boz ve Yasemin Allen hangi filme rol alacak? Son zamanlarda adı Aslı Enver ile sıkça anılan Murat Boz yeni film çekimleri için kolları sıvadı. 

Sanatçı Murat Boz ‘Hadi İnşallah’ ve ‘Kardeşim Benim’ filmleriyle 3 milyon 318 bin gişeye ulaştı. Pop sanatçısı Murat Boz üçüncü film için kolları sıvadı. 'Dönerse Senindir' adlı filmde kendisine Yasemin Allen ile İrem Sak eşlik edecektir.  ‘Hadi İnşallah’ ve ‘Kardeşim Benim’ filimlerinde başrol oynayan Murat Boz  bu filmde de başrol oynayacaktır. Dönerse Senindir filmin çekimleri başladı. Filmin yönetmenliğini Erol Özlevi üstlendi. TAFF yapımı olan 'Dönerse Senindir' adlı film kış sezonunda vizyona gireceği planlanıyor.

Dönerse Senindir filmin konusu ise; Murat Boz reklam fotoğrafçısını canlandıracak. Yasemin Allen Murat'ın sevgilisini, İrem Sak ise arkadaşını canlandıracak.  Filmin konusu ise Mehmet’in ( Murat Boz), hayatının aşkı Selin’den ( Yasemin Allen) ayrıldıktan sonra onu geri kazanmak için Defne’yle (İrem Sak) işbirliği yapıyor. 

YASEMİN ALLEN KİMDİR?

Yasemin Allen 1989 yılında Londra'da doğdu. Yasemin Kay Allen İngiliz Dudley Allen ile İngiliz-Türk vatandaşı oyuncu ve şarkıcı Suna Yıldızoğlu'nun kızı. Yasemin Kay Allen henüz 3 aylıkken ailesi ile birlikte Türkiye'ye yerleşti. Daha sonra Allen 11 yaşındayken annesi ile Avustralya'ya yerleşti. Lise yıllarında sinema televizyon, drama, resim ve Japonca dersleri aldı ve kısa filmler çekti. Queensland Üniversitesi'nin sinema televizyon bölümünden burs kazandı. On sekiz yaşında Türkiye'ye dönüp Müjdat Gezen Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. 

Yasemin Kay Allen rol aldığı film ve diziler

Elif

Kavak Yelleri

Yerden Yüksek

Hayat Devam Ediyor

Merhamet

Su ve Ateş

Muhteşem Yüzyıl

Şeref Meselesi

Sanalgaste.com NİMET GÜNGÖR 

 

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181