SANAL GASTE

Serenay Aktaş: Çok tutumlu bir kadınım

10-06-2016 14:53Serenay Aktaş kimdir? Survivor yarışmasından tanınan oyuncu Serenay Aktaş katıldığı talk show programına merak edilenleri anlattı. Meğer Serenay Aktaş tam bir hız tutkunuymuş.

Serenay Aktaş kimdir? Survivor yarışmasından tanınan oyuncu Serenay Aktaş katıldığı talk show programına merak edilenleri anlattı. Meğer Serenay Aktaş tam bir hız tutkunuymuş.

Sosyal medya platformu Younow’dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı olan 'Hade Be''nin bu haftaki konuğu Serenay Aktaş oldu. Serenay Aktaş hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Hade Be program sunucusu Emre Saygı merak edilen tüm soruları Aktaş'a sordu. Emre Saygı'nın sunduğu interaktif Talk Show programına konuk olan Serenay Aktaş'a paran olsa ne yaparsın, hemen harcar mısın? sorusuna, Aktaş “elime para geçtiğinde gidip çanta, kıyafet almam. Biriktire biriktire araba ya da ev alırım” dedi.

TUTUMLU BİRİYİM

Güzel oyuncu Serenay Aktaş çok tutumlu olduğunu ve harcamalarına dikkat ettiğini söyleyerek  “çok tutumlu bir kadınım. Elime para geçtiğinde gidip çanta, kıyafet almam. Biriktirir ya araba ya da ev alırım. Kenara 5 lira ya da 10 lira parayla aileme ev aldım. Boş şeylere asla para harcamayı sevmem. Marka kadınlar vardır, şu marka çantayı en lüks mağazadan alıyım diye asla düşünmem. Çok boş iş geliyor bunlar bana” şeklinde konuştu.

HIZ TUTKUNUYUM DELİ VE ATARLI ARABA KULLANIRIM

Serenay Aktaş çok hızlı araba kullanırım. Araba kullanırken deli ve atarlı kullanırım. Hatta seyir halindeyken beni geçen bir arabayı gördüğümde camlarımı kapatır kendi kendime bağırır küfür bile ederim. Daha sonra Serenay Aktaş:“Abim taksici ve araba kullanmayı ondan öğrendim." dedi. "Direksiyon başındayken çok atarlı oluyorum kuralları biliyorum ama deli kullanırım" ifadesini kullandı.

SERENAY AKTAŞ KİMDİR?

Serenay Aktaş 1993 yılında İstanbul Bakırköy'de doğdu. Serenay Aktaş okul çağında tiyatro çalışmalarında bulunmuş. Futbol'a olan tutkusu ise çocuk yaşında mahalle maçlarında oynarken başlamış. Hatta futbol oynadığı için babası ve abisi tarafından defalarca azar yemesine rağen bu tutkusundan vazgeçmemiş aileside onu Zeytinburnu'nda bir klübe yazmış. Serenay Aktaş aldığı deneyimden sonra Antalyaspor'da kadın futbol takımında görev yaptı. Daha sonra Serenay birçok dizide de oynadı. Bunlardan bazılarını saymak gerekirse Kanıt, Umut Yolcuları, Türk Malı, Âlemin Kralı, Yahşi Cazibe, Kalbim Seni Seçti, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde de boy gösterdi. Serenay Aktaş 2014 yılında Survivor 2014 yarışmasında ünlüler takımı kadrosunda yer aldı.

Oynadığı filmler ve diziler

2014 – Çılgın Dersane 3 (Sinema Filmi)
2013 – Bir Varmış Bir Yokmuş (Ece Hanım Konağı)(Sinema Filmi)
2012 – 2013 – Muhteşem Yüzyıl (3. V3 4. Sezon) (dizi)
2011 – Arka Sıradakiler (dizi)
2011 – Şüphe (dizi)
2011 – Kalbim Seni Seçti(dizi)
2011 – Yahşi Cazibe(dizi)
2011 – Alemin Kıralı(dizi)
2010 – Türk Malı (dizi)
2010 – Umut yolcuları (dizi)
2010 – Kanıt (dizi)

Sanalgaste.com NİMET GÜNGÖR

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181