SANAL GASTE

Fox TV'nin sevilen dizisi final yaptı

11-06-2016 10:58Fox TV'nin sevilen dizisi bitti mi? Karagül dizisi final mi yapıyor? Fox TV'nin vazgeçilmez fenomen dizisi olan Karagül dün 125. final bölümüyle izleyiciyle buluştu. Peki final bölümünde neler yaşandı?

Fox TV'nin sevilen dizisi bitti mi? Karagül dizisi final mi yapıyor? Fox TV'nin vazgeçilmez fenomen dizisi olan Karagül dün 125. final bölümüyle izleyiciyle buluştu. Peki final bölümünde neler yaşandı?

Fox TV ekranlarında dizi severlerle buluşan Karagül dizisi dün akşam final yaptı. 125. son bölümüyle ekrana gelen dizi nefesleri ağızlara getirdi. Dört sezon reytingleri elinden düşürmeyen dizi final kararını aldı. 125. final bölümü herkesi şaşkına çevirdiği gibi ekrana gelen bölümüyle de heyecanlandırdı. Peki son bölümde neler yaşandı.

KARAGÜL FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Dün akşam dizi severlerle Fox TV ekranlarında buluşan Karagül 125. final bölümünde neler yaşandı? Uzun zamandır yaptığı zulümlerden dolayı nihayetki Kendal hesaplaşacaktır. Hesaplaşmadan önce,  yaptığı zulüm ve acıları yine annesinin kucağında dindirmeye çalışacak. Peki kendi elleriyle oğlu Kendal'ı bu cehenneme iten Kadriye ana bu acıya ne kadar dayanacak yada dayanabilecek mi? Aylardır bıkmadan usanmadan çocuklarını bir arada tutmaya çalışan Ebru bu sefer bunu başarabilecek mi? Onca acıya rağmen ayakta durmaya çalışan Baran'ın eline bir mektup geçer ve o mektupta Ebru'nun annesi olduğu yazılmakta. Peki Baran Ebru'ya "anne" diyecek mi? Uzaktan gelen ve bilinmeyen o ayak sesleri kimin?

KARAGÜL 125. BÖLÜM SON SAHNE TIKLA-İZLE

Karagül ekibi sosyal medya üzerinden izleyicilerine mesaj bıraktı  

Karagül ekibi olarak tam dört sezon boyunca sizlerle olduk. Kah güldük, Kah ağladık.  Dizi hakkında gerek sosyal medyadan gerekse birebir olumlu olumsuz bir çok yorumlar aldık. Eleştirenler de çok oldu öven de. Olsun hepinizi seviyor ve baş tacı yapıyoruz.  Biz Karagül hikayesini ve izleyenlerini çok sevdik. Hep deriz hikaye anlatanın değil dinleyenindir diye. Bu hikayede sizindi dostlar.  Bu hikayeye sahip çıktığınız için hepinizi seviyor ve hepinize teşekkür ediyoruz.

Sanalgaste.com NİMET GÜNGÖR

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181