SANAL GASTE

İlker Ayrık'la Var mısınız Yok musunuz yakında başlıyor

11-06-2016 15:54İlker Ayrık'ın programı ne zaman hangi kanalda? İlker Ayrık'ın sunduğu Var mısınız Yok musunuz programı ne zaman başlıyor? Program sunuculuğu başarıyla yapan İlker Ayrık yepyeni bir projeyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

İlker Ayrık'ın programı ne zaman hangi kanalda? İlker Ayrık'ın sunduğu Var mısınız Yok musunuz programı ne zaman başlıyor? Program sunuculuğu başarıyla yapan İlker Ayrık yepyeni bir projeyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. 

Televizyon dünyasının en çok sevilen yüzü İlker Ayrık yepyeni bir proje ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Yeni proje için kollarını sıvayan sempatik sunucu dopdolu ve eğlenceli bir program olacağının sinyallerini yaptığı tanıtım filminden anlaşılır oldu.  Daha önce Acun Ilıcalı ve  Asuman Krause'nin hazırlayıp sunduğu Var mısın Yok musun yarışmasını bu sene sempatik oyuncu İlker Ayrık sunmaya hazırlanıyor. Ayrıca İlker Ayrık'ın sunacağı Var mısın Yok musun programın hem ismi hem formatı değiştirildi. Daha önce ismi 'Var mısın Yok musun' olup ve tek yarışmacı ile yarışılan program bu sene "Var mısınız Yok musunuz" adı altında çiftlerin, ailelerin yarışacağı bir formatla olacaktır. Ayrıca ödül sadece 500.000 değil, 500.000 TL'nin yanında araba da olacak. Bu senen "Var mısınız Yok musunuz" yarışmasını kazanan ailelerin yüzü iki defa gülecek. 

İLKER AYRIK İLE VAR MISINIZ YOK MUSUNUZ?

İlker Ayrık'ın hazırlayıp sunacağı yarışma programı Star TV'de izleyiciyle buluşacak. Yakında ekranlara gelmeye hazırlana program eğlenceli, dinamik ve dolu dolu olacağı sinyalleri de İlker Ayrık'ın yönetip hazırladığı tanıtım filminde verildi.

İŞTE O TANITIM TIKLA-İZLE

76 ülkede 20 yıldır yayınlanan program Var mısın Yok musun dünyanın en çok izlenilen ve beğenilen medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye ve Pervasız Yapım'ın ortak yapımcılığı ile çok yakında İlker Ayrık'la Star TV'de sizlerle olacak. 

Sanalgaste.com NİMET GÜNGÖR

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181