SANAL GASTE

Alicia Keys’ten şaşırtan karar

13-06-2016 14:12Ünlü şarkıcı Alicia Keys neden makyaj yapmayacak? Alicia Keys'in kararı şaşırttı. ABD'li güzel ve başarılı sanatçı Alicia Keys hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. Verdiği açıklamalar herkesi şaşırttı.

Ünlü şarkıcı Alicia Keys neden makyaj yapmayacak? Alicia Keys'in kararı şaşırttı. ABD'li güzel ve başarılı sanatçı Alicia Keys hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. Verdiği açıklamalar herkesi şaşırttı.

ABD'li güzel sanatçı Alicia Keys bundan böyle beni sahnede ve ekranlarda makyajlı göremeyeceksiniz açıklamasında bulundu. Alicia Keys: "Bir kadının değeri yüzündeki makyajla ölçülmemeli" dedi. Daha sonra Keys bununla ilgili ortaya çıkma zamanı adı altında bir mektup ile kararını açıkladı. Dünyaca ünlü  Alicia Keys yeni şarkısı için en doğal haliyle objektiflerin karşısına geçti. 

Ünlü sanatçı Alicia Keys yeni şarkısı ‘In Common’ için yepyeni bir imaj ile hayranlarının karşısına çıkmayı hazırlanıyor. Keys bir sabah sporsalonundan çıktığında Paola kendisine "bu doğal halinle seni şuan çekmek istiyorum hemde çok çünkü müziğin taze ve doğal sende öyle ol istiyorum tıpkı müziğin gibi" demesinin ardıda önce tereddüte düşen başarılı sanatçı şimdilerde kararını vermişe benziyor. Çünkü yeni şarkısına yeni imajıyla yani tamamen makyajsız olarak müzik severlerin karşısına çıkacak. Yeni şarkısı ‘In Common' fotoğraf çekimleri için gayet doğal ve sıfır makyafla fotoğraflar çekildi. 

İşte o fotoğraflardan bir kaçı

fazla gerçekçi olduğu için tereddütte kalan güzel sanatçı, "kendimi hiç bu kadar özgür, güçlü ve güzel hissetmemiştim. Nihayet kendimi bulduğumu düşünüyorum. Kendimi dinledim ve duvarları yıktım" dedi.

Bu doğal halimle başkalarınada ilham ve cesaret vermek istiyorum diyen Keys "umuyorum ki bu bir devrim olur. Artık cildimi saklamak istemiyorum. Yüzümü de, zihnimi de, düşüncelerimi de, hayallerimi de.  Ne yaşadığım zorlukları, ne de duygusallığımı hiçbir şeyimi" diyede ekledi. Ünlü sanatçının eşi Swizz Beatz bu durumdan oldukça memnun olduğunu ve Keys'i sonuna kadar desteklediğini söyledi. 

Sanalgaste.com NİMET GÜNGÖR

 

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181