SANAL GASTE

Mustafa Ceceli Nihat Hatipoğlu'na öyle bir soru sordu ki...

21-06-2016 11:57Mustafa Ceceli Nihat Hatipoğlu'na sorusu ne oldu? Mustafa Ceceli Nihat Hatipoğlu'na ne sordu? Geçen akşam Nihat Hatipoğlu'nun programına konuk olan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli'nin sorusu herkesi şaşırttı

Mustafa Ceceli Nihat Hatipoğlu'na sorusu ne oldu? Mustafa Ceceli Nihat Hatipoğlu'na ne sordu? Geçen akşam Nihat Hatipoğlu'nun programına konuk olan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli'nin sorusu herkesi şaşırttı

Her sene olduğu gibi bu senede iftar programı sunan ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu'nun dün akşam ki konuğu ünlü sanatçı Mustafa Ceceli ve Lübnan kökenli İsveçli Müslüman bir R&B şarkıcısı olan Maher Zain oldu. Oldukça keyifli dakikalar yaşatan Mustafa Ceceli'nin Hatipoğlu'na sorduğu soru ise herkesi şaşkına çevirdi. 

BOKS YAPMAK CAİZ MİDİR?

İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu sanatçılara "bana sorunuz var mı" demesinin ardında Ceceli'nin "evet Hocam bizim bir sorumuz olacak size" yanıtını verdi. Mustafa Ceceli'nin sorduğu soru gerek ekran başındakileri gerekse oradaki vatandaşları hem şaşırttı,  hem korkuttu. İşte Ceceli'nin Nihat Hatipoğlu'na sorduğu o soru; "Hocam biz boks ve kafes dövüşü yapıyoruz, yani bizim bu sporu yapmamızla ilgili bir mahsur var mı, yok mu"? İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu'nun cevabı ise en az soru kadar şaşırttı.

BENDE BOKS YAPTIM

Mustafa Ceceli'nin sorusuna Hatipoğlu'nun cevabı ise şaşırtıcı oldu. "Boks sporunun şöyle bir problemi var. Profesyonelce yapılmadığı zaman, insanlara zarar vermekte bunun  içinde kullanmamak lazım. Bir de kask takmak lazım. Ben de İmam hatip okulundayken boks yaptım."

O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Sanalgaste.com NİMET GÜNGÖR

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181