SANAL GASTE

Dilan Çıtak'ın sürpriz aşkı

22-06-2016 13:29Dilan Çıtak'ın sevgilisi kim? Dilan Çıtak kimdir? Seneler sonra İbrahim Tatlıses'in kabul ettiği kızı Dilan Çıtak usta oyuncu Behzat Uygur'un oğlu Nejat Uygur'la aşk yaşadığı iddia edildi.

Dilan Çıtak'ın sevgilisi kim? Dilan Çıtak kimdir? Seneler sonra İbrahim Tatlıses'in kabul ettiği kızı Dilan Çıtak usta oyuncu Behzat Uygur'un oğlu Nejat Uygur'la aşk yaşadığı iddia edildi. 

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak'ın yeni aşkı Behzat Uygur'un oğlu Nejat Uygur.  Uzun süredir aşk yaşayan güzel şarkıcı Çıtak halinden oldukça memnundu. Dilan Çıtak Uygur ailesi ile birlikte Behzat Uygur’un 'Marko Paşa' adlı oyununu izlemeye gitti. Oyun çıkışı güzel şarkıcı Dilan Çıtak kayınvalidesi ile Çiğdem Uygur’la fotoğraf çektirip sosyal emdyada paylaştı.

HOŞ GELDİN DİLAN YİNE GEL 

Güzel şarkıcı Dilan erkek arkadaşının annesi Çiğdem Uygur ile çekip paylaştığı fotoğrafın altına kayınvalidesi "hoş geldin Dilan yine gel" yorumunu yazdı.  Bu paylaşım ve yorumlardan anlaşıldığı üzre Çıtak, Uygur ailesine çoktan girmiş ve adeta aile fertlerinden biri olmuş gibi. 

DİLAN ÇITAK KİMDİR?

Dilan Çıtak 1989 yılında İstanbul'da doğmuştur. Babası İbrahim Tatlıses annesi Işıl Çıtak'tır. Dilan Çıtak babası gibi tüm hayatı müzikle geçmekte.  Dilan kardeşi İdo ile yanı Müzik Akademisin'de eğitim aldı.  Dilan Berklee Müzik Akademisi’nde eğitim aldı, Amerika’da uzun süre kaldı.

Çıtak, 2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde yarı burslu olarak okumaya başladı. Asıl branşı şan olarak başladığı eğitimine piyano ve keman dersiyle de devam etti. 2 sene keman 4 sene piyano çaldı kemanı bırakarak enstürmanına piyano olarak devam etti. Okul süresince müzikallerde ve korolarda yer aldı. Caz orkestralarında solistlik yaptı. Aynı zamanda Pera tiyatroda 2 sene oyunculuk eğitimi de aldı. 2007'de mezun olup Müjdat Gezen konservatuarında batı müziğini kazanarak eğitimine başladı ve bitirdi.

2011'de dil ve müzik eğitimi için Amerika’ya gitti. “Berklee College Of Music” öğrencilerinden oluşan çeşitli ekiplerle büyük sahnelerde konserler verdi. (Harper’s Ferry,Wally’s Cafe,939 Cafe). Kendi alanında bir çok başarıya imza atmış “The Julliard School”dan mezun Amerikalı bir vokal hocası ile vokal çalışmaları yaptı. Bir yıllık dil ve müzik eğitimi sonrasında Türkiye’ye dönüş yaptı. İTÜ İngilizce müzikoloji bölümünü kazanarak eğitimine bu alanda devam ediyor.

Sanat okulunda Keman ve Piyano hocalığı yapıyor. Kendi projesi olan SOUL SENSATION band’in solistliği ve İskender Paydaş’ın “Zamansız Şarkılar” projesinde de vokal olarak yer alıyor.

Sanalgaste.com NİMET GÜNGÖR

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181