SANAL GASTE

Özge Ulusoy'dan duygusal doğum günü mesajı

22-06-2016 15:28Özge Ulusoy kimin doğum gününü kutladı? Özge Ulusoy'un doğum günü mesajı nedir? Uzun süredir Hacı Sabancı ile aşk yaşayan güzel manken Özge Ulusoy sevgilisinin doğum gününü eğlenceli bir mesaj ile kutladı.

Özge Ulusoy kimin doğum gününü kutladı? Özge Ulusoy'un doğum günü mesajı nedir? Uzun süredir Hacı Sabancı ile aşk yaşayan güzel manken Özge Ulusoy sevgilisinin doğum gününü eğlenceli bir mesaj ile kutladı.

Ünlü manken Özge Ulusoy sosyal medya platformu olan instagram'dan 5 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Hacı Sabancı'nın doğum gününü geçen seneye nazaran bu sene daha bir eğlenceli paylaşımla kutladı. Güzel mankenin paylaşımı kısa sürede büyük bir ilgi gördü. Aktif medyanın haberine göre ünlü mankenin 5 senedir aşk yaşadığı Hacı Sabancı’nın geçen seneki doğum gününü duygusal bir mesajla kutlamış sevenlerini duygulandırmıştı. Bu sene esprili bir paylaşım seçti. Sabancı ile çölde çekilmiş fotoğrafını paylaşan Özge Ulusoy, fotoğrafa; “Geçen seneki duygusal paylaşımımdan sonra bu sene tüm takipçilerimin ve bizi sevenlerin yüzlerini gülümsetmeye karar verdim. İyi ki doğdun iyi ki varsın aşkım. Hep gülelim seninle…Ha bir de beni hep el üstünde tuttuğun için teşekkürler” notunu düştü.

İŞTE O PAYLAŞIM

Güzel manken Özge Ulusoy geçen sene sevgilisinin doğum gününü bu paylaşım ve sözlerşyle kutlayarak takipçilerini duygulandırmıştı. “Ben yanımda gördüğünüz bu insanı tanıdığım ilk günden beri, yani 4 senedir derin bir aşkla seviyorum…Bana verdiği değeri kalbini, terbiyesini, mütevazılığını, varlığını, huzurunu, desteğini, saygısını, arkadaşlığını, kısacası her halini herşeyini seviyorum.. Sevmemeyi denediğim hatta başardığımı sandığım da oldu ama meğerse kendimi kandırmaya çalışmaktan başka birşey yapmamışım…Zaten fotoğraflarını silemediği insanı hiç kalbinden siler mi insan. Zaten bu fotoğrafta 2011 yılından…Hiçbir şey dışarıdan görüldüğü ya da görülmek istendiği gibi değil…Bizim sevgimiz de…Bilenler bilmeyenlere anlatıyor zaten.” notunu düşmüştü.

DUYGULANDIRAN O PAYLAŞIM

Sanalgaste.com NİMET GÜNGÖR

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181