SANAL GASTE

Semih Öztürk adaya geri dönecek mi? Son durumu ne?

23-06-2016 10:51Survivor Semih Öztürk adaya geri dönecek mi? Survivor Semih Öztürk'ün sağlık durumu ne? Semih Öztürk zorunlu olarak yarışmaya veda mı edecek? TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve büyük bir beğeniyle izlenen Survivor 2016'da geçtiğimiz günlerde ciddi bir kaza yaşanıp yarışmacı Semih Öztürk parmağını kırmıştı. Semih Öztürk iyileşecek mi?

Survivor Semih Öztürk adaya geri dönecek mi? Survivor Semih Öztürk'ün sağlık durumu ne? Semih Öztürk zorunlu olarak yarışmaya veda mı edecek? TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve büyük bir beğeniyle izlenen Survivor 2016'da geçtiğimiz günlerde ciddi bir kaza yaşanıp yarışmacı Semih Öztürk parmağını kırmıştı. Semih Öztürk iyileşecek mi?

Survivor 2016 yarışmasının gönüllüler takımından olan Semih Öztürk yarışmanın ilerleyen haftalarından sonra ünlüler takımına geçmişti. Oldukça sakin bir tavrı olan Semih Öztürk geçtiğimiz günlerde Serkay ile olan son dokunulmazlık oyununda mücadelesi kötü bitti. Yarışmayı kaybedip havuza düşen Öztürk,  "parmağım kırıldı" diyerek acı içinde havuzdan çıktı. Olaydan hemen sonra hemen orada ilk müdahale yapıldı ama survivor doktoru Metin Kuş ilk müdahaleden sonra ‘beni aşan bir durum’ diyerek sakatlığın ciddi olduğunu belirtmişti. 

SEMİH ÖZTÜRK'ÜN PARMAĞI KIRILDIĞI O AN TIKLA - İZLE

SEMİH ÖZTÜRK'E NE OLDU, SAĞLIK DURUMU NASIL?

Survivor yapımcısı ve sunucu olan Acun Ilıcalı ada konseyinde Semih Öztürk'ün sağlığı hakkında açıklama yaptı.  Acun Ilıcalı: “Parmağı kırılan yarışmacı Semih Öztürk’e operasyon yapıldı. Doktorların raporuna göre Semih ABD’ye Houston’a ameliyata da gönderilebilir." 

SAĞLIK DURUMU HAKKINDA SON KARARI DOKTORLAR VERECEK

Survivor yarışmacısı Semih Öztürk hakkında Survivor doktoru Metin Kuş ile birlikte Dominik’deki doktorlar son kararı verecek. Kıbrıs finaline 9 gün kala Semih Öztürk zorunlu olarak yarılamaya veda edebilir.  Ancak henüz bu konu hakkında net bir şey söylenmedi. Son kararı doktorlar verecektir.  Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamaya bakılırsa Semih Öztürk'ün geri döneceği zor gözükmekte. 

YARIŞLARA ARTIK KATILAMAYACAK OLAN SEMİH'İN AKIBETİ NE OLDU? TIKLA-İZLE

Sanalgaste.com NİMET GÜNGÖR

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181