SANAL GASTE

Şarkıcı Gülşen 3 aylık hamile iddiası

23-06-2016 12:44Sanatçı Gülşen hamile mi? Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu bebek mi bekliyor? Ünlü şarkıcı Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu geçen hafta Barselona Başkonsolosluğu'nda dünya evine girdi.

Sanatçı Gülşen hamile mi? Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu bebek mi bekliyor? Ünlü şarkıcı Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu geçen hafta Barselona Başkonsolosluğu'nda dünya evine girdi. 

Sade ve yakın dostlarıyla birlikte mutlu gününü paylaşan güzel şarkıcı Gülşen eşi Ozan Çolakoğlu balayı tatilinden döndü. Ünlü çift geçen gün Bebek'te objektiflere takıldı. Ozan Çolakoğlu eşi Gülşen'i kuaförüne bıraktıktan sonra Ulus'taki stüdyosunun yolunu tuttu.

GÜLŞEN HAMİLE Mİ İDDİASI

Düğün tarihlerini 1 ay öne çeken ve apar topar evlenen çift akıllara,  Gülşen hamile mi sorusunu bırakmıştı. 3 aylık hamile olduğu öğrenilen şarkıcı Gülşen albüm çalışmalarını ve konserlerini erteleyecek mi? Güzel şarkıcı Gülşen'in hayranları bu konu hakkında açıklık getirmelerini bekliyor.  Henüz şarkıcı Gülşen hamilelik haberlerine açıklık getirmedi ama Ömür Gedik bugünkü yazısında "Pop müziğin en önemli kadın starlarından olan Gülşen'in hamile olduğunu duyunca hem şaşırdım hem de sevindim. Geçtiğimiz günlerde evlendiği Ozan Çolakoğlu'nun ilk evliliğinden olan oğluyla çok iyi bir diyalog içindeki Gülşen eminim çok iyi bir anne olacak"ifadelerine yer verdi.

Gülşen ve Ozan çifti birbirlerine sonsuza kadar evet dedi

Sanalgaste.com NİMET GÜNGÖR

 

 

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181

kredi kartı ile fatura ödeme fatura öde kredi kartı ile avea fatura ödeme avea fatura ödeme Turkcell fatura ödeme kredi kartı ile Vodafone fatura ödeme Vodafone fatura ödeme TTNET fatura ödeme Vodafone borç ödeme kredi kartı ile turkcell fatura ödeme
kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme avea fatura ödeme kredi kartı ile avea fatura ödeme kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme - gediz fatura ödeme instagram takipçi satın al