SANAL GASTE

O Ses Türkiye'nin finalisti kaza geçirdi

23-06-2016 16:15O Ses Türkiye yarışmacısı trafik kazası geçirdi. O Ses Türkiye finalisti öldü mü? TV 8 ekranlarında izleyiciyle buluşan ses yarışması O Ses Türkiye finalisti trafik kazası geçirdi.

O Ses Türkiye yarışmacısı trafik kazası geçirdi. O Ses Türkiye finalisti öldü mü? TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan ses yarışması O Ses Türkiye finalisti trafik kazası geçirdi. 

O Ses Türkiye yarışmacılarından Emrah Güllü finale kadar gelmişti. Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Emrah Güllü eşi İmren Yanık Güllü ve 3 yaşındaki oğlu Eymen Güllü ile birlikte şahsi aracıyla  Elazığ-Malatya karayolunda Tır'a arkadan çarparak kaza geçirdi. Olay yerine ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi.  Emrah Güllü'ye olay yerinde müdahale edildi. Ancak eşi ve oğlu hastaneye sevk edldi. Hayati tehlikeyi atlatan Güllü ailesi şoku hala atlatmış değil. 

EMRAH GÜLLÜ KİMDİR?

Emrah Güllü 1987 yılında Elazığ'da doğmuştur. Küçüklüğündne bu yana müzikle iç içe yaşayan Emrah o dönemde Küçük Emrah gündemde olduğundan annesi Emrah ismini vermiştir.  Okul etkinliklerine katılıp şarkılar söylemiş ve bir çok tiyatro oyunlarında da rol almıştır.  Lise yıllarında İmren Yanık ile bir tiyatroda tanışmış. 2005 yılında Fırat Üniversitesi Konservatuvarı kazanmış. .Ve bu arada çeşitli nezih mekanlarda sahne almaktadır. Çok değerli insanlardan oluşan harika bir orkestrası vardır. İmren Yanık Güllü, kendi gibi değerli eşidir ve 2 yaşında Necati Eymen adında bir oğulları var. Gittiği her yerden büyük bir ilgi toplayan bir insandır. 2013 yılında O Ses Türkiye yarışmasına etrafındakilerin desteği ile Kıraç'tan Gönül şarkısıyla katılmış. Şarkıyı harika yorumlamasına rağmen aynen Kıraç gibi söylediğini düşünen jüri dönmemiş. 2014 yılında tekrar katılarak 4 jüri üyesini döndürmeyi başarmıştır.

Sanalgaste.com NİMET GÜNGÖR

 

 

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181