SANAL GASTE

Hande Yener Demet Akalın kavgası bitmek bilmiyor

24-06-2016 11:13Hande Yener Demet Akalın hakkında neler söyledi? Hande Yener 'sokağa çıkacak yüzü olmayacak' ifadesini kime kullandı? Şarkıcı Hande Yener katıldığı bir programda Demet Akalın hakkında çok sert konuştu.

Hande Yener Demet Akalın hakkında neler söyledi? Hande Yener 'sokağa çıkacak yüzü olmayacak' ifadesini kime kullandı? Şarkıcı Hande Yener katıldığı bir programda Demet Akalın hakkında çok sert konuştu.

Geçtiğimiz günlerde bir radyo programına katılan şarkıcı Hande Yener'in dilinde Demet Akalın vardı. Hande Yener'in yaptığı açıklamalar hem rakiplerini, hemde Demet Akalın'ı kızdıracak cinstendi.  Hande Yener geçtiğimiz haftalarda Demet Akalın'ın kızı Hira'nın fotoğrafı altına bıraktığı emoji yüzünden sanatçı Akalın çileden çıkmıştı.  Hande Yener mesaj olarak bıraktığı emoji iddiaları hakkında katıldığı radyo programında ilk kez açıklama yaptı.

MAHKEMEYE VERECEĞİM

Hande Yener, "bırakılan emojili mesaj benim değil ben bırakmadım" iddiasında bulundu ve ekledi. "medya alanımı yöneten bir kadro var. Hakaret sözler içeren mesajlar bloklanıyor. Öyle bir saldırı ve hakaretler sonrası sosyal medyayı yöneten teknik ekibim, bunu yapanlarla dalaşıp karşılık veriyor ve söz konusu emojiyle karşılık veriyor. O hakaretleri de saklıyorum. Mahkemeye vereceğim” şeklinde konuştu.

BEN Bİ KONUŞURUM DIŞARI ÇIKAMAZ

Yaşanan tatsız olayın ardından Demet Akalın ağır ithamlarda bulunmuştu.  Bunun üzerine sanatşı Yener, "benimde bir sabrım var. Bir gün öyle açıklamalar yaparım ki insanlar sokağa çıkamaz. Unutulan şeyleri tekrar hatırlatacağım. İşte o zaman o insanlar bakalım nasıl insan içine çıkacak” sözleriyle adeta Demet Akalın'a meydan okudu.

Sanalgaste.com NİMET GÜNGÖR

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181