SANAL GASTE

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasemin'e oyunculuk teklifi yağıyor

24-06-2016 11:47Mehmet Ali Erbil'in Nergis'ten olan kızı Yasemin büyüdü mü? Oyuncu Nergis Kumbasar'ın kızı Yasemin kaç yaşında? Nergis Kumbasar ve Mehmet Ali Erbil'in kızı olan Yasemin Erbil'e oyunculuk teklifi yağıyor.

Mehmet Ali Erbil'in Nergis'ten olan kızı Yasemin büyüdü mü? Oyuncu Nergis Kumbasar'ın kızı Yasemin kaç yaşında? Nergis Kumbasar ve Mehmet Ali Erbil'in kızı olan Yasemin Erbil'e oyunculuk teklifi yağıyor. 

Başarılı oyuncu Nergis Kumbasar geçen gün Mehmet Ali Erbil'le evliliğinden olan kızı Yasemin Erbil ile İstinye Park'ta objektiflere takıldı. Yasemin Erbil sosyal medya platformu olan instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettirerek yapımcılardan oyunculuk teklifi aldığı söyleniyor.  Reklamcılık okuyan Erbil tekliflerin geldiğini ama ilgilenmediğini açıkladı.

ANNE - KIZ ALIŞVERİŞTE

Başarılı oyuncu Nergis Kumbasar kızı ile İstinye Park'ta yaz tatili için alışverişteydi. Anne kız uzun süre mağazaları dolaştı. 20 yaşında olan Yasemin Erbil düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine çekti.  Alışveriş sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlayan oyuncu Kumbasar, "evet kızım oyunculuk teklifi alıyor. Yasemin yetenekli o konuda ama önce oyunculuk eğitimi alacak daha sonra gelen teklifleri değerlendirecek" dedi. 

Sanalgaste.com NİMET GÜNGÖR

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181