SANAL GASTE

Halit Ergenç ile Bergüzar Korel çifti dizi öncesi tatile çıktı

28-06-2016 11:55Halit Ergenç ile Bergüzar Korel nerede tatildeler? Halit Ergenç ile Bergüzar Korel hangi dizide rol alacaklar? Halit Ergenç ile Bergüzar Korel çifti Ağustos ayında çekimlerine başlanması planlanan projede birlikte yer alacaklar.

Halit Ergenç ile Bergüzar Korel nerede tatildeler? Halit Ergenç ile Bergüzar Korel hangi dizide rol alacaklar? Halit Ergenç ile Bergüzar Korel çifti Ağustos ayında çekimlerine başlanması planlanan projede birlikte yer alacaklar.

Vatan Haini dizisinde boşrol olan çift dizi öncesi enerji depolamak adına tatile çıktılar. Ağustos ayında dizinin çekimlerine başlanacağı söylenen 'Vatan Haini' dizisinde başrol oyuncusu olan Halit Ergenç peşin aldığı ödeme ile ailecek tatilin tadını çıkardılar.  Ünlü çift tatil için önce Marmaris'i daha sonra Datça'yı tercih ettiler. Kalabalıktan uzak kalmak için otele yerleşmek yerine gulet kiralayıp denize açılan çift bir haftalık tatilin ardından İstanbul'a geri dönecekler.

Başarılı oyuncu Halit Ergenç sabah saatlerinde oğulları Ali ile denize girerken eşi Korel ise onları tekneden izlemeyi tercih etti. Deniz keyfinin ardından yemeğe geçip anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekti. Bergüzar Korel,  yüzmek yerine merdivende duş almayı tercih etti.  

Ergenç'in yeni rolü için 5 kilo verdiği dikkatlerden kaçmadı. Halit Ergenç yeni dizisinde evli ve 2 çocuk babası Cevat adlı bir askeri canlandıracak. Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği dizi için ünlü oyuncunun birkaç kilo daha zayıflama planı olduğu konuşuluyor.

Nimet GÜNGÖR - Sanalgaste.com

 

 

 

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181