SANAL GASTE

İşte TV8'in yeni projesi

29-06-2016 15:09TV8 kanalı kiminle anlaştı? TV8'in yeni projesi nedir? TV8 ekranlarında yepyeni bir program başlayacak. Mimar Selim Yuhay Bey'in sunumuyla 'Güle Güle Oturun' programı artık TV8'de sizlerle olacak.

TV8 kanalı kiminle anlaştı? TV8'in yeni projesi nedir? TV8 ekranlarında yepyeni bir program başlayacak. Mimar Selim Yuhay Bey'in sunumuyla 'Güle Güle Oturun' programı artık TV8'de sizlerle olacak.

TV8 ekranlarında başlayacak olan yeni program 'Güle Güle Oturun' Mimar Selim Yuhay Bey'in sunumuyla TV8 ekranlarında başlayarak evleri yenileyecektir. Bir çok farklı kanallarda karşımıza çıkan Mimar Selim bu sezonda TV8 ekranlarında kaldığı yerden evleri yenilemeye devam edecektir. 'Güle Güle Oturun' adı altındaki yeni programıyla Türkiye’nin her yerinden evlerini yenilemek isteyen ailelere ücretsiz bir şekilde bu hizmeti verecek olan Mimar Selim, program için başvuruları almaya başladı.

Hafta için hergün ekrana gelecek programda her gün bir kişinin evi yenilenecek. Durumu kötü olanların öncelik verileceği program TV8basvuru sayfasından başvurulabilecek. Sizde zaman kaybetmeden Güle Güle Oturun programına başvuru yapabilir ve sıraya geçebilirsisiniz.

SELİM YUHAY KİMDİR?

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 1994 yılı mezunu, mezun olduktan sonra dört ortakla beraber açmış oldukları mimarlık firmasından 2 sene sonra kendi firmasını kurdu. Kendi alanında farklı mimari proje çözüm yaklaşımları ve kendine özgü çizgisiyle kısa zaman da dikkat çekti. Bunlara ek olarak Kanal D kanalında ekibiyle beraber Evim Şahane programının sunuculuğunu yapmıştır. Kanal D, 2012 yılında yayın hayatına başlayan ve uzun süre gündüz kuşağında ilgiyle izlenen Evim Şahane programını 19 Ağustos 2015 tarihinde yayından kaldırmıştır. Selim Yuhay pek çok sosyal sorumluluk projelerine imza atmıştı. Hobi olarak başlayan resim yapma isteğini de, profesyonelliğe taşıyarak kişisel sergilerini de açmıştır.

Nimet GÜNGÖR - Sanalgaste.com

 

 

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181