SANAL GASTE

İşte Apple Campus 2'den yeni görüntüler!

04-07-2016 19:36Teknoloji devi Apple'ın önümüzdeki yıl taşınmayı planladığı yeni merkez binası Campus 2 işte böyle görüntülendi.

Teknoloji devi  Apple'ın önümüzdeki yıl taşınmayı planladığı yeni merkez binası Campus 2 işte böyle görüntülendi.

 

Teknoloji devi Apple'ın henüz yapımı devam etmekte olan yeni yuvası Campus 2'de çalışmalar tüm hızla devam ederken görüntüleri yayınlansıç  Yaklaşık 1,5 sene önce ilk kez görüntülenen Campus binası, casus drone ile yeniden görüntülendi. Daire formundaki binanın yapımında 1,5 yılda hayli yol alındığı görünmekte.

 

Bildindiği üzere Apple'ın mevcut merkez binası Cupertion Kaliforniya'da. Yeni yuvası da yine Cupertino'da, merkez binanın yanında inşa ediliyor. Lakin Campus 2'nin mevcut binaya göre hayli büyük olduğunu söylemek mükün.

 

İşte o görüntüler:

 

 

 

 

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181

kredi kartı ile fatura ödeme fatura öde kredi kartı ile avea fatura ödeme avea fatura ödeme Turkcell fatura ödeme kredi kartı ile Vodafone fatura ödeme Vodafone fatura ödeme TTNET fatura ödeme Vodafone borç ödeme kredi kartı ile turkcell fatura ödeme
kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme avea fatura ödeme kredi kartı ile avea fatura ödeme kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme - gediz fatura ödeme instagram takipçi satın al