SANAL GASTE

Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi için bölüm başına ne kadar alacak

04-07-2016 22:21Kıvanç Tatlıtuğ ne kadar kazanıyor? Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ne kadar alacak. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi 'Siyah Beyaz' ile ekranlara geri dönüyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ne kadar kazanıyor? Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ne kadar alacak. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi 'Siyah Beyaz' ile ekranlara geri dönüyor. 

Siyah Beyaz adlı yeni dizi Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacağı planlanıyor. Dizi Eylül ayında başlayacak. Yakışıklı oyuncu başrolünü paylaşacağı bu dizide bölüm başı 130 bin lira alacağı öğrenildi.  Böylelikle yakışıklı oyuncu Tatlıtuğ en çok kazanan oyuncular arasında ilk sırada yer almış oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ daha öncede rol aldığı Kurt Seyit ve Şura dizisinde bölüm başı 70 bin lira kazanmıştı. 

BÖLÜM BAŞI 130 BİN 

Eylül ayında yayında olacak olan 'Siyah Beyaz' adlı dizide başrol oynayacak olan Kıvanç Tatlıtuğ'un rekor bir anlaşmaya imza attığı öğrenildi. Bölüm başı 130 bin lira kazanacak olan oyuncunun ayda 520 bin lira cebine girecek.

Oyuncu Tatlıtuğ ilk 10 bölüm ücretini peşin aldığı iddia edildi. Yakışıklı oyuncu, dizide babası adına tetikçilik yapan acımasız bir adama hayat verecek. Tatlıtuğ'un rol arkadaşı Tuba Büyüküstün ise iyiliksever bir kadın olarak karşımıza çıkacak. Star Tv izleyicisinin büyük bir merakla beklediği Siyah Beyaz dizisi isim değiştirdi. Dizinin yeni ismi Cesur ve Güzel oldu. Tv izleyicileri Kıvançtatlıtuğ'a eşlik edecek oyuncunun Tuba Büyüküstün olarak belirlenmesinden ise oldukça mutlu.

Nimet GÜNGÖR-Sanalgaste.com

 

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181