SANAL GASTE

Rising Star Türkiye bu akşam başlıyor

11-07-2016 10:32Rising Star Türkiye hangi kanalda saat kaçta başlıyor? Yepyeni yarışmacılar ve yepyeni jüri üyesi ile Rising Star Türkiye bu akşam TV8'de başlıyor.

Rising Star Türkiye hangi kanalda saat kaçta başlıyor? Yepyeni yarışmacılar ve yepyeni jüri üyesi ile Rising Star Türkiye bu akşam TV8'de başlıyor.

Rising Star Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda bu sezon İrem Derici, Yılmaz Morgül, Mustafa Sandal ve Emina Sandal oturuyor olacak. Rising Star Türkiye ses yarışmasında izleyicilerde birer jüri üyesi olacak. Bu akşam birbirinden farklı ve güzel sesleri dinlemeye ve oylamaya hazır olun. Vereceğiniz oylarla yarışmacıların geleceğini hem jüri hem de siz karar vererek belirleyeceksiniz.

Sahneye çıkan her yarışmacı, performansı sona erene kadar seyirci ile arasında duran led ekranı jüri ve sizlerden aldığı oylarla yukarı kaldırmaya çalışacak. TV8 Yan Ekran Uygulaması ile izleyici ve uzman jürinin anlık verdiği oylar yarışmacıyı finale bir adım daha yaklaştıracak. “Rising Star Türkiye” bu akşam canlı yayınla TV8’de sizlerle buluşacak.

Nimet GÜNGÖR-Sanalgaste.com

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181