SANAL GASTE

Rising Star Türkiye bu akşam başlıyor

11-07-2016 10:32Rising Star Türkiye hangi kanalda saat kaçta başlıyor? Yepyeni yarışmacılar ve yepyeni jüri üyesi ile Rising Star Türkiye bu akşam TV8'de başlıyor.

Rising Star Türkiye hangi kanalda saat kaçta başlıyor? Yepyeni yarışmacılar ve yepyeni jüri üyesi ile Rising Star Türkiye bu akşam TV8'de başlıyor.

Rising Star Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda bu sezon İrem Derici, Yılmaz Morgül, Mustafa Sandal ve Emina Sandal oturuyor olacak. Rising Star Türkiye ses yarışmasında izleyicilerde birer jüri üyesi olacak. Bu akşam birbirinden farklı ve güzel sesleri dinlemeye ve oylamaya hazır olun. Vereceğiniz oylarla yarışmacıların geleceğini hem jüri hem de siz karar vererek belirleyeceksiniz.

Sahneye çıkan her yarışmacı, performansı sona erene kadar seyirci ile arasında duran led ekranı jüri ve sizlerden aldığı oylarla yukarı kaldırmaya çalışacak. TV8 Yan Ekran Uygulaması ile izleyici ve uzman jürinin anlık verdiği oylar yarışmacıyı finale bir adım daha yaklaştıracak. “Rising Star Türkiye” bu akşam canlı yayınla TV8’de sizlerle buluşacak.

Nimet GÜNGÖR-Sanalgaste.com

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181

kredi kartı ile fatura ödeme fatura öde kredi kartı ile avea fatura ödeme avea fatura ödeme Turkcell fatura ödeme kredi kartı ile Vodafone fatura ödeme Vodafone fatura ödeme TTNET fatura ödeme Vodafone borç ödeme kredi kartı ile turkcell fatura ödeme
kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme avea fatura ödeme kredi kartı ile avea fatura ödeme kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme - gediz fatura ödeme instagram takipçi satın al