SANAL GASTE

İdo Tatlıses yeni bir aşka yelken açtı

13-07-2016 12:27İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses Bodrum'da bir güzelle tatil yaparken objektiflere takıldı.

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses Bodrum'da bir güzelle tatil yaparken objektiflere takıldı.

İdo Tatlıses tatil için gittiği Bodrum'da denizin tadını bol bol çıkardı. X beach’te su sporları yaparken objektiflere takılan genç Tatlıses bu konuda oldukça başarılı olduğu gözlerden kaçmadı. Bondrum'da hem güneşin, hem su sporlarının, hemde aşkın tadını çıkaran Tatlıses halinden memnun olduğu adeta yüzünden okunuyordu.

İdo Tatlıses 'Karagül' dizisinde tanınan güzel oyuncu Hilal Altınbilek ile birlikte Bodrum'da tatil yaptığı iddia edildi. İkilinin aşkını ise güzel oyuncunun sosyal paylaşım sitesinde paylaşmış olduğu fotoğraf kanıtladı. Genç ikili aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih edenlerden. Güzel oyuncu Altınbilek'in paylaşımı kısa sürede takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

HİLAL ALTINBİLEK KİMDİR?

Hilal Altınbilek  1991 yılında İzmir'de doğmuştur. Türk-Hırvat tiyatro ve televizyon dizisi oyuncusudur. İlkokul hayatından itibaren tiyatro oyunculuğuna başlayan Altınbilek, İzmir'de Çağdaş Drama Topluluğu'nda Ali Haydar Elçığ'dan eğitim almış. Aldığı bu oyunculuk eğitimin ardından, 2009 ve 2010 yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio'da oyunculuk eğitimi aldı. Televizyon dizisi oyuncusu olarak ilk defa Fox televizyon kanalında yayınlanan "Derin Sular" isimli dizide İrem rolünü canlandırmıştır. Canlandırdığı bu rol ile tanınır olan Altınbilek, daha sonra 2013 yılında Fox televizyon kanalında gösterime giren "Karagül" isimli televizyon dizisinde Özlem Şanverdi rolüne hayat vermiş.

Nimet GÜNGÖR-Sanalgaste.com

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181