SANAL GASTE

Demet Akalın'dan şok açıklamalar: Beynimden vurulmuşa döndüm

20-09-2016 14:30Şarkıcı Demet Akalın katıldığı canlı yayında yaptığı açıklamalar ile gündeme damga vurdu. Ebru Şallı ve Sinan Akçıl’ın biten ilişkileri ile ilgili yorumda bulunan Akalın'ın sözleri ile dikkat çekti.

Şarkıcı Demet Akalın, yeni sezon yayına devam eden bir programın ilk konuğu oldu. Magazin programına katılan sevilen şarkıcı gündemdeki olayları da değerlendirdi. Sinan Akçıl ile yakın arkadaş olan Demet Akalın’a Ebru Şallı ve Sinan Akçıl’ın biten beraberlikleri sorulduğunda ise Akalın dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

EBRU İLE SİNAN EVLENECEKTİ

Sinan Akçıl ile Ebru Şallı’nın evliliklerine dair planları olduğunu söyleyen Akalın “Ebru ile Sinan evlenecekti yurt dışında hatta programı ben yapacaktım” dedi.

Akçıl ile Şallı’nın zaman zaman küslükler yaşadığına da değinen Akalın, “barıştınız bak üzme kızı diyordum Sinan’a genelde üzen taraf Sinan oluyordu” diye ekledi.

İki ismin ayrılıkları ile ilgili “beynimden vurulmuşa döndüm” diye konuşan Akalın, “barıştırmaya çalıştım ama olmadı” dedi.

EBRU, 'VUR DEDİM' ÖLDÜRDÜ

Demet Akalın canlı yayında yaptığı açıklamalarda Ebru Şallı’ya şaka olarak “Ebru al tak koluna bir tane bak nasıl köpek olur diyordum şaka olarak ama Ebru vur dedim öldürdü” diye dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Sinan Akçıl ile çok yakın arkadaş olduğuna vurgu yapan Akalın, elbette Sinan’ı aradım bu olaydan sonra arkadaşım sonuçta derken, iki ismin ayrıldığından çok Ebru Şallı’nın Cem Yılmaz ile aşk yaşamasına şaşırdığını da söyledi.

Sinan Akçıl’ın ayrılık sonrası yazdığı mektup ile ilgili de yorum yapan Demet Akalın, mektubu okuduktan sonra çok ağladığını ve Ebru Şallı’ya mesaj attığını söyledi. 

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181