SANAL GASTE

Tuğçe Kazaz'ın son paylaşımı olay yarattı işte o caps!

30-09-2016 11:15Yaptığı açıklamalar, söylemiş olduğu sözlerle dikkat çeken eski manken Tuğçe Kazaz bu kez kendi için hazırlanan bir capsi paylaştı.

Sosyal medyayı etkin kullanan Tuğçe Kazaz bu kez hesabından çok ilginç bir paylaşımda bulundu.

Gündeme dair güncel yorumlarda bulunan, yaptığı açıklamalar ile dikkat çeken Tuğçe Kazaz, sosyal medya hesabından farklı bir paylaşımda bulundu. Kazaz kendisi ile ilgili hazırlanmış olan bir görseli (caps) takipçileri ile paylaştı.

"ON YIL ÖNCE YAPTIKLARIMI KONUŞANLAR CAPS YAPMIŞ"

Kendisi hakkında yapılan yorumları ve eleştirileri de hesabından zaman zaman cevaplandıran Tuğçe Kazaz, bu kez farklı bir yol izledi. Kazaz, kendisine uzatılan beyin için ‘kullanmıyorum’ dediği görülen bir görseli kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Hazırlanan görsel ile ilgili olarak da “On yıl önce yaptıklarımı konuşanlar benimle ilgili caps yapmışlar” diyerek paylaşımda bulunan Kazaz, bu paylaşımı ile de yine gündeme oturdu. Kazaz'ın kendisi ile ilgili hazırlanan capsi paylaşırken “Doğru, bu caps tam da beni tarif etmiş. Hayır diyorum, çünkü başkalarının beynini kullanmıyorum. Bu capsi hazırlayanlara verin. Onun için diyorum ki kafatasının içerisinde başkanlarının beynini kullanmayanları, Bağımsız ve Milli Medya Projesine bekliyoruz" diye de ekledi. 

”Eski manken Tuğçe Kazaz yakın bir zamanda hazırlamış olduğu “Bağımsız ve Milli Medya Projesi’ni de tanıtmış ve adından yine söz ettirmişti. 

loading...
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181