SANAL GASTE

Künye

                                                                                                        
 
İmtiyaz Sahibi ve Genel Koordinatör
 
Ad Soyad: Emrah İriç 
 
iletisim@sanalgaste.com
 
Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3
Başakşehir - İSTANBUL 
 
http:/www.sanalgaste.com
 
 İLETİŞİM E-MAİL
 
iletisim@sanalgaste.com
 
Haber Müdürü
 
Asu Deniz 
adeniz@sanalgaste.com
 
EDİTÖRLER
 
Ercan Ertan 
Ercan.ertan@sanalgaste.com
 
Nimet Güngör 
Nimet.gungor@sanalgaste.com
 
Spor Editörü
 
Arda Ün 
Arda.un@sanalgaste.com
 
Gece Vardiyası Editörü
(Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
 
Ayhan Topçu
Ayhan.topcu@sanalgaste.com
 
Tanıtım Yazısı ve Reklam için
iletisim@sanalgaste.com
 
Hukuk Danışmanı
Nermin Aktepe - iletisim@sanalgaste.com
 
BASIN BÜLTENLERİ
 
REKLAM VE DİĞER BİLDİRİMLERİNİZ İÇİN iletisim@sanalgaste.com adresine mail atabilirsiniz.
 
İŞBİRLİĞİ
 
Sanalgaste.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.
 
SPONSORLUKLARIMIZ
 
Düzenlediğiniz sanatsal aktivitelere, fuarlara, sergilere, konserlere ve her türlü etkinliğinize BASIN SPONSORU olarak destek verebiliriz. Bu olanaktan yararlanarak, organize ettiğiniz aktivitenizi daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Düzenleyeceğiniz aktivite ile ilgili bilgileri lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize ulaştırınız.
 
BASIN BÜLTENLERİ
 
Kurum bültenlerinizi Sanalgaste.com'da ücretsiz yayınlayabilirsiniz. Bülten göndermek için iletişim sayfasını kullanarak bize başvurabilirsiniz ya da iletisim@sanalgaste.com mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Editörlerimiz gerektiğinde sizi arayıp gerekli bilgiyi vereceklerdir.
 
SON DAKİKA HABERLERİ 
Sanalgaste.com son dakika haberlerini web sitenize Rss bağlantısı ile ekleyebilirsiniz. 
 
Tasarım ve Yazılım Haber Sistemi Network Yazılımı
Doğan Beyribey
 
Hosting
Network
 
Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir
 
 KULLANIM VE GİZLİLİK ŞARTLARI 
 
YAYIN İLKELERİ
www.sanalgaste.com  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.sanalgaste.com , sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.
 
Yasal Bildirimler İçin
www.sanalgaste.com  adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, hukuk@sanalgaste.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Nermin Aktepe tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.
 
                                                                    Privacy Policy
 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.sanalgaste.com  However, sometimes the www.sanalgaste.com  uses third parties to process your information. www.sanalgaste.com  requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.sanalgaste.com  requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.sanalgaste.com  we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.sanalgaste.com  and its services. When you use www.sanalgaste.com  online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.sanalgaste.com  cookies section of our full Privacy Policy.
 
 
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
www.sanalgaste.com  harici linklerin sorumluluğunu almaz.


SANAL GASTE © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Rss]    Sanalgaste.com Doğan Haber Ajansı abonesidir.

Adres: Başakşehir 1. Etap A-2 Blok D:3 Başakşehir - İSTANBUL
İletişim: (0212) 552 8181